Kartlı Geçiş Sistemleri

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Varnost kartlı geçiş sistemleri, ileri teknoloji ürünü terminaller aracılığı ile müşterilerinin güvenliğini, geçiş kontrolünü ve güvenlik takibini sağlar. Varnost geçiş kontrol sistemleri, kartlı ve şifreli özellikleri bir arada barındıran Wiegand özelliği ile harici okuyucularla bağlantı kurabilir ve gün sonunda data ve log aktarımında kolaylık sağlar.

Groupmax-kalemip-67max-150000max-3000tcp-ip

Günümüz sosyal ve iş yaşamında data kayıtları ve güvenlik düzeyi şirketler, kurum ve kuruluşlar açısından fazlasıyla önem taşmaktadır. Özellikle yoğun biçimde insan giriş ve çıkışlarının yaşandığı üniversiteler, hastaneler, fabrikalar, geniş katılımlı toplantı ve seminer organizasyonları, fuarlar, kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketler gibi yoğun insan trafiğinin yaşandığı ortamlarda kontrollü geçişi ve güvenliği sağlamak, aynı zamanda veri toplamak oldukça güçtür. Şirketler, kurum ve kuruluşlar açısından bu tip bilgilere erişmek ve saklamak büyük önem taşıyor.
Gün sonunda kartlı geçiş sistemlerinden elde edilen verilerin bilgileri ışığında insan eğilimleri ölçümleyerek; pazarlama, satış gibi alanlarda ya da sosyal açıdan değerlendirerek kullanmak, mesai sürelerini hesaplamak, şirketlere ve kurumlara feedback sağlama açısından önemli katkı sunan bilgiler olarak kabul edilir.

Varnost kartlı geçiş sistemleri, hem kartla hem de şifre ile giriş yapılmasına olanak sağlayan özelliği birlikte sunar. Varnost kartlı geçiş sistemi özellikleri ile giriş ve çıkışlar artık çok daha güvenli. Üstelik tüm giriş, çıkışlar kontrol ve kayıt altında tutulabilir. Bireysel zaman erişim bilgileri ile kişisel bilgi arama ve giriş çıkış zamanlarını kontrol edilebilirsiniz. Mesai saatleri ve ortamda kalma süreleri gibi bilgileri eksiksiz olarak raporlamaya olanak sağlar.

Varnost kartlı ve şifreli giriş sağlayan terminaller, manyetik kilit, kapı sensoru, alarm ve çıkış butonları aracılığı ile bağlantı ara birimleri üzerinden veri transferini gerçekleştirebiliyor. Varnost’un geliştirdiği özel yazılımlar sayesinde kullanıcı kaydı, kullanıcı bilgileri ve log kayıtları Wiegand özelliği ile bağlantı ara birimi üzerinden transfer edilebiliyor.
Wiegand özelliği ile transfer yolu ile elde edilen kullanıcı bilgilerinin kayıt altına alınmasına olanak sağlıyor,
harici okuyucularla bağlantı kurabiliyor.